Contact
With a touch of Rose
AOlympiadelaan 38
1183 WP AMSTELVEEN
 
M+31-6-28068228
 
@info@withatouchofrose.nl
twww.twitter.com/_touchofrose.nl
fbhttps://www.facebook.com/WithaTouchofRose
FLO ID19869
BtwNL1485.66.273.B02
KvK34270558
IBANNL83RABO0132796120
SwiftRABONL2U


Anne-Rose Hartman

With a touch of Rose is opgericht door Anne-Rose Hartman – van der Krabben. Van de door haar ontworpen ‘zakken’ had ze er thuis al een aantal in gebruik, toen ze besloot het bedrijf With a touch of Rose te starten. Ze had reeds meer dan 10 jaar werkervaring in de zakelijke dienstverlening en onderwijs. Deze ervaring, samen met haar creativiteit, aandacht voor duurzaamheid en pragmatisme vormen de basis van With a touch of Rose
Anne-Rose gelooft verder in de kracht van het samenwerken. Dat heeft o.a. geleid tot het Puur Baby Plaza op de Negenmaandenbeurs, waarvan Anne-Rose initiatiefnemer, oprichter en ontwikkelaar is.


Agent

Heb je een winkel en wil je graag With a touch of Rose opnemen in je assortiment, neem dan contact op met onze distributeur BIXXS:
AKoning Clovisstraat 93
6226 AG Maastricht
 
M+31-43-8525777
@info@bixxs.com
W3www.bixxs.com

BIXXS

Links
Eko www.controlunion.com
Max Havelaar www.maxhavelaar.nl
MVO www.mvonederland.nl
Baby en Kind www.babyenkind.nl community
Linda Rusconi www.lindarusconi.nl illustraties draagdoek
Alles voor kinderen allesvoorkinderen.uwstart.nl zie hippe spullen
Baby en kids startpleintje baby-en-kids.startpleintje.com
Baby ik wil het nu baby.ikwilhet.nu zie Eco baby
Baby-kado startze baby-kado.startze.nl zie babykamer
Babykamer babykamer.ikwilhet.nu
Babypagina startbewijs babypagina.startbewijs.nl zie babykleding vervolg
Babyshoppen startkabel babyshoppen.startkabel.nl zie Babykamers
Baby startmenus baby.startmenus.nl zie babykamer inrichtingen
Baby startpagina baby.startpagina.nl zie verantwoorde spulletjes
Biologisch startkabel biologisch.startkabel.nl zie biologische kleding
Biologische groothandel startpagina biologische-groothandel.startpagina.nl zie biologisch textiel
Borstvoeding startpagina borstvoeding.startpagina.nl zie kleding
Draagdoek startpagina draagdoek.startpagina.nl zie productenten internationaal
Duurzaam consumeren duurzaam-consumeren.startkabel.nl zie verkoopadressen
Fairtrade startkabel fairtrade.startkabel.nl zie duurzame kleding & textiel
Fairtrade startpagina fairtrade.startpagina.nl zie kleding
Geboorte startbewijs geboorte.startbewijs.nl zie geboorte cadeaus
Hip Hergebruik hip-hergebruik.uwstart.nl zie eerlijke kleding
Kinderartikelen startkabel kinderartikelen.startkabel.nl zie slapen en textiel
Kinderkamer startpagina kinderkamer.startpagina.nl zie rug en buikdragers
Kinderkleding startmenus kinderkleding.startmenus.nl zie Fair Trade
Kinderkleding startpagina kinderkleding.startpagina.nl zie biologische kinderkleding
Kraamtijd startbewijs kraamtijd.startbewijs.nl zie babyspullen
Atelier Kidee www.atelier-kidee.nl Duurzame cadeautjes
Bodybasics4Kidz www.bodybasics4kidz.com Ondergoed, pyjama, badmode
Blauw Roze www.blauw-roze.nl Geboortekaartjes
Bij 1 www.bij-1.nl Moeder en kind centrum
Foto van je Buik www.fotovanjebuik.nl Fotografe
Kidskamers www.kidskamers.nl Babykamer inspiratie
Lovely Maternity www.lovelymaternity.com Zwangerschapskleding
Musjes www.musjes.com Unieke kinderkleding
Zo Zwanger www.zozwanger.nl Informatie en forum